Županijsko natjecanje iz osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici 2017.

Autor: Mislav Čupić, 1. 3. 2017.

Rezultati i rješenja natjecanja

OBAVIJEST O ODRŽANOM ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE I MJERENJA U ELEKTROTEHNICI U SREDNJOJ ŠKOLI JELKOVEC

U utorak 28. veljače 2017. u Srednjoj školi Jelkovec održano je županijsko natjecanje iz osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici na kojem je sudjelovalo 7 (sedam) srednjih škola s područja Grada Zagreba. Ovim putem zahvaljujemo Tehničkoj školi Ruđera Boškovića, Strojarsko tehničkoj školi Fausta Vrančića, Elektrotehničkoj školi Zagreb, Tehničkoj školi Zagreb, Poštanskoj i telekomunikacijskoj školi te Prvoj tehničkoj školi Tesla Zagreb na sudjelovanju, kao i njihovim učenicima te svim predstavnicima i vrijednim organizatorima natjecanja. Posebno smo zahvalni učenicima navedenih škola, kao i učenicima Srednje škole Jelkovec zbog sudjelovanja na natjecanju.

Rezultate i rješenja natjecanja možete vidjeti u priloženom dokumentu.

Učenicima koji su ostvarili plasman na državno natjecanje želimo uspjeh na državnom natjecanju.

Naknadno ćete moći pogledati i fotografije sa samog natjecanja.

Svim sudionicima, nastavnicima, mentorima te višoj savjetnici i organizatorima još jednom hvala zbog uspjeha u organizaciji i provedbi natjecanja!

Srednja škola Jelkovec / , Sesvete / ss-jelkovec.skole.hr / ured@ss-jelkovec.skole.hr