Korisnik:
Lozinka:
ERASMUS

Natjecanja

Učenici Srednje škole Jelkovec, ove 2021. godine, uspješno su sudjelovali na natjecanjima učenika srednjih strukovnih škola Hrvatske World Skills Croatia te INOVA-MLADI i osvojili mnoge medalje i priznanja.

Flag counter

since 27. 1. 2021.

Potvrde učenicima

Potvrde učenicima izdaju se na temelju podataka iz e-Matice.

Potvrde za novu školsku godinu moći ćete pribaviti početkom nove školske godine.

POTVRDA O REDOVNOM ŠKOLOVANJU

1. potvrdu možete dobiti na sljedećoj poveznici: https://ocjene.skole.hr/login na način da u desnom gornjem kutu odaberete opciju "ispis potvrda" te zatim odaberete svrhu izdavanja potvrde (ukoliko imate problema s izdavanjem potvrda na taj način, molim da se obratite školi putem školskog maila: ured@ss-jelkovec.skole.hr

IZRADA PAMETNE KARTICE ZA HŽ

1. škola neće popunjavati i ovjeravati obrazac zahtjeva za izradu pametne kartice, nego umjesto toga možete priložiti potvrdu koju možete dobiti na sljedećoj poveznici: https://ocjene.skole.hr/login

POTVRDA ZA SUBVENCIJU VLADE RH ZA MEĐUMJESNI PRIJEVOZ 75%

1. ostaviti kod panoa na holu škole na stolu papirić s podacima (ime, prezime, razred, prijevoznik)
  2. potvrdu će dobiti sutradan kod panoa na za to označenom mjestu (GOTOVE POTVRDE - MOLIMO PREUZETI), jedan primjerak vraćaju u školu (predaju u tajništvo) nakon što im prijevoznik ovjeri

OVJERA ZET-OVOG OBRASCA ZA PRODULJENJE ZET-OVE GODIŠNJE KARTE

1. ostaviti kod panoa na holu škole na stolu obrazac ZET-a
  2. ovjeren obrazac će dobiti sutradan kod panoa na za to označenom mjestu (GOTOVE POTVRDE - MOLIMO PREUZETI)

OVJERA ZET-OVOG KUPONA ZA IZRADU GODIŠNJE KARTE UZ OVJERU SLIČICE

1. ostaviti kod panoa na holu škole na stolu obrazac ZET-a
  2.  ovjeren obrazac će dobiti sutradan kod panoa na za to označenom mjestu (GOTOVE POTVRDE - MOLIMO PREUZETI)

PROMJENA UČENIČKE LOZINKE (AAI IDENTITET) ZA E-DNEVNIK

1. lozinku možete promijeniti ili provjeriti na https://provjera.skole.hr, a ako ste zaboravili dosadašnju lozinku, molim da se obratite razredniku ili pošaljete upit na e-mail: ured@ss-jelkovec.skole.hr
Priloženi dokumenti:
Ovlastenja za izdavanje potvrda.pdf

Potvrde zaposlenicima

Potvrde zaposlenicima izdaju se na temelju podataka u Registru zaposlenih u javnom sektoru.

Priloženi dokumenti:
Ovlastenja za izdavanje potvrda.pdf

Izdavanje duplikata svjedodžbe

IZDAVANJE DUPLIKATA SVJEDODŽBE U SREDNJOJ ŠKOLI JELKOVEC

NAPOMENA: SŠ Jelkovec nije pravni sljednik Srednje škole Sesvete i izdavanje duplikata moguće je početno od generacije koja je upisala 1. razred 2010./2011. godine. Za sve prethodne generacije molimo da se obratite Gimnazji Sesvete.

1. UVOD

U Narodnim novinama, službenom listu RH, objavljuju se nevažećim osobni dokumenti građana (ili srodni) po navedenim cijenama: Školska svjedodžba

2. OPIS DOKUMENTA KOJI SE OGLAŠAVA NEVAŽEĆIM

Potrebno je znati određene podatke o osobi, dokumentu i ustanovi koja ga je izdala (bilo da se oglas predaje osobno, poštom, faksom ili e-poštom) kako je navedeno u nastavku:

- na koje ime i prezime je glasio dokument

- naziv dokumenta (koji se oglašava nevažećim),

- broj dokumenta,

- kada je izdan i tko ga je izdao

3. UPUTA ZA UPLATU NA IBAN

Uplata na IBAN Službe oglasa i pretplate Narodnih novina d.d. otvoren kod Privredne banke Zagreb d.d. dok u pojedina polja obrasca „nalog za plaćanje“ treba upisati sljedeće podatke:

• Uplatitelj: prezime, ime i adresa vlasnika dokumenta koji se oglašava nevažećim

• Primatelj: Narodne novine d.d., Savski gaj, XIII. put br.6

• Iznos: novčani iznos potreban za objavu oglasa

• Opis plaćanja: naziv dokumenta (koji se oglašava nevažećim), broj dokumenta, kada je izdan i tko ga je izdao (te ukoliko je došlo do promjene prezimena ili imena u međuvremenu) na koje ime i prezime je glasio dokument

• Model (odobrenja): HR02 ili HR05

• Broj računa primatelja: IBAN: HR3623400091500243194

• Poziv na broj (odobrenja): OIB ili (čak i bolje) datum uplate bez točaka

4. DOKAZ O UPLATI ZAJEDNO SA OPISOM O KOJEM SE DOKUMENTU RADI POSLATI NA:

• e-mail: oglasi.gradjana@nn.hr ili

• Na fax: 01 6652 897 ili 01 6652 861

Telefonom možete dobiti informacije o oglasu i oglašavanju na broj: 01 6652 888

5. PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA IZDAVANJE DUPLIKATA SVJEDODŽBE

Nakon objave u Narodnim novinama, potrebno je dostaviti u tajništvo Škole:

- Zahtjev za izdavanje duplikata svjedodžbe (vlastoručno potpisan)

- Dokaz o objavi oglašavanja nevažećim izgubljene ili uništene svjedodžbe

6. IZDAVANJE DUPLIKATA

- Škola je dužna izdati duplikat svjedodžbe u roku od 15 dana od dana podnošenja urednog zahtjeva.

- Podaci o izdavanju duplikata svjedodžbe unose se u Matičnu knjigu.

Više na: https://www.nn.hr/hr/nakladnistvo/oglasi-i-pretplate/nevazeci-dokumenti

Raspored

VAŽEĆI RASPORED - KLIKNUTI NA SLIČICU ISPOD:

RASPORED ZVONA (od 10.10.2022)

(odmor 10 min)

(odmor 20 min)