Korisnik:
Lozinka:
EU PROJEKTI

Srednja škola Jelkovec trenutno je uključena u tri EU projekta, te je obrada prijave za još jedan u tijeku.

Natjecanja

Učenici Srednje škole Jelkovec, ove 2021. godine, uspješno su sudjelovali na natjecanjima učenika srednjih strukovnih škola Hrvatske World Skills Croatia te INOVA-MLADI i osvojili mnoge medalje i priznanja.

e-Twinning

Flag counter

since 27. 1. 2021.

Upisi u 1. razred Srednje škole Jelkovec

Obavještavamo Vas da smo 12. i 13. 7. 2021. godine zaprimili dokumentaciju od svih učenika koji su bili iznad crte, te su svi upisani u našu školu.

Svim upisanim učenicima u prvi razred, kao i onima upisanim u više razrede, želimo puno sreće i uspjeha u školskoj godini 2021./2022.

za upis u I. razred srednje škole za školsku godinu 2021./2022.

OBAVIJEST O UPISIMA U ŠKOLU

Dokumente koji su uvjet za upis u program Elektrotehničar, Tehničar za elektroniku i Tehničar za računalstvo: liječničku svjedodžbu medicine rada, potpisanu upisnicu (preuzetu s www.upisi.hr) i ostale dokumente kojima su ostvarena prava dostaviti u srednju školu 12. i 13. srpnja 2021. osobno ili

elektroničkim putem.

Osobno u školu: Vladimira Stahuljaka 1, od 8:00 do 15:00.

Elektroničkim putem: upisi.ssjelkovec@gmail.com (skenirano ili slikano).

Iznimno možete dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika umjesto svjedodžbe medicine, ali tada liječničku svjedodžbu medicine rada morate dostaviti u školu najkasnije do kraja prvog polugodišta prvog razreda

Upisnicu elektroničkim putem može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Upisnica mora biti potpisana od strane učenika i roditelja/skrbnika.

Na upisnici se učenik treba izjasniti o izbornom predmetu (Vjeronauk ili Etika), te odabiru stranog jezika (Engleski jezik ili Njemački jezik).

Ako kandidat kao prvi strani jezik prijavi određeni jezik za koji ne postoje podaci da ga je najmanje četiri godine učio u osnovnoj školi mora pristupiti dodatnom ispitu i provjeri iz tog stranog jezika 30. lipnja 2021. u 9:00 u srednjoj školi, a za učenike s teškoćama u razvoju 21. lipnja 2021. u 12:00.

UPISNO POVJERENSTVO

*     prema PRAVILNIKU O IZMJENAMA I DOPUNAMA PRAVILNIKA O ELEMENTIMA I KRITERIJIMA ZA IZBOR KANDIDATA ZA UPIS U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE  članak 24. mijenja se i glasi:

»(1) Ovisno o tome što je propisano za određeni program obrazovanja, kandidat koji se upisuje u programe za koje je posebnim propisima i mjerilima određeno obvezno utvrđivanje zdravstvene sposobnosti, pri upisu u program obvezno dostavlja potvrdu nadležnoga školskog liječnika o zdravstvenoj sposobnosti kandidata za propisani program ili liječničku svjedodžbu medicine rada.

(2) Iznimno, kandidat koji u trenutku upisa nije u mogućnosti dostaviti liječničku svjedodžbu medicine rada, pri upisu dostavlja potvrdu obiteljskog liječnika, a liječničku svjedodžbu medicine rada dostavlja školi najkasnije do kraja prvoga polugodišta prvoga razreda.«

Upis u viši razred

Učenici od 1. - 3. razreda koji su završili nastavnu godinu s uspjehom, dužni su popuniti upisnicu za upis u viši razred, najkasnije prilikom podjele svjedodžbi za tekuću školsku godinu. Upisnica se dostavlja razredniku prilikom podjele svjedodžbi ili na mail ukoliko su učenici sprječeni doći na podjelu svjedodžbi.

Priloženi dokumenti:
Upisnica u srednju skolu.pdf

Prebacivanja iz druge škole

Učenici koji se žele prebaciti u Srednju školu Jelkovec dužni su ispuniti obrazac zamolbe za upis te dostaviti ga s dokumentacijom navedenom u privitku zamolbe.

Što se tiče prebacivanja tijekom prvog razreda naglašavamo odredbu članka 23. stavak 5. Zakona o odgoju i obrazovanju: "Učeniku prvog razreda srednje škole može se odlukom nastavničkog vijeća omogućiti promjena upisanog programa u istoj ili drugoj školi, odnosno upis u drugu školu koja ostvaruje isti obrazovani program, ako učenik ima jednak ili veći broj brodova potrebnih za upis od zadnjeg učenika upisanoga u taj program u toj školi i toj školskoj godini."

Ispisi iz škole

Učenik koji se žele ispisati iz Srednje škole Jelkovec dužni su ispuniti obrazac u privitku.

Nastavak obrazovanja

Poziv učenicima završnih razreda trogodišnjih zanimanja za nastavak obrazovanja Vijest ima dokument u privitku

U prilogu se nalazi Poziv učenicima završnih razreda trogodišnjih zanimanja za nastavak obrazovanja te obrazac zahtjeva koji je moguće podnijeti do 5. srpnja 2021. godine.

:: opširnije ::

objavio: Ante Boras  datum: 24. 5. 2021. 10:19
» Arhiva naših vijesti

VAŽEĆI RASPORED - KLIKNUTI NA SLIČICU ISPOD:

Priloženi dokumenti:
KALENDAR 2021 2022.pdf

COVID-19

• Pozivni centar MZO - 01/4594 183;  radnim danom od 8,00 do 17,00  e-mail:  idemouskolu@mzo.hr

(podrška vezano uz primjenu Modela i preporuka MZO-a za rad u uvijetima povezanim s COVID-19 u 2021./2022.  Uputa HZJZ-a za šk.g. 2021./2022.)

Modeli i preporuke za rad u uvjetima povezanima s COVID-19

CARNET-ov Helpdesk 01/6661-500 helpdesk@carnet.hr

• Dežurni epidemiolog u pripravnosti - HZJZ - 098 227 753

• Higijensko-epidemiološka ispostava, Sesvete, Vesna Lovrečki-Hađina, dr. med. Adresa: Ninska 10, Sesvete Telefon: 385 1 2008 586