Rezultati natječaja za radna mjesta

Datum objave: 13. rujna 2024.

Na temelju prijedloga povjerenstava za odabir kandidata po raspisanim natječajima, uz prethodnu suglasnost Školskog odbora, ravnatelj Srednje škole Jelkovec donosi sljedeću odluku o odabiru:

Anđelka Bošković zapošljava se na radno mjesto pomoćnik u nastavi 33 sata tjedno na određeno do 31.8.2025.

Dario Pavlović zapošljava se na radno mjesto pomoćnik u nastavi 36 sati tjedno na određeno do 31.8.2025.

Željka Miškulin zapošljava se na radno mjesto čistačica-spremačica na puno neodređeno uz probni rok u trajanju od 1 mjeseca.

Ante Pišković, bacc. ing. techn. inf. zapošljava se na radno mjesto strukovni učitelj na puno neodređeno radno vrijeme uz probni rok u trajanju od 3 mjeseca.

Laura Ždero, mag. educ. hist. et mag. educ. soc., zapošljava se na radno mjesto nastavnica politike i gospodarstva na neodređeno nepuno radno vrijeme 18 sati tjedno uz probni rok u trajanju od 6 mjeseci.

Svi kandidati koji nisu primljeni imaju pravo uvida u natječajnu dokumentaciju od 17.9.-20.9.2024. godine od 8.00 do 12.00 u tajništvu škole.