Sportski dan i malonogometni humanitarni turnir u Srednjoj školi Jelkovec – EDIT RASPORED UTAKMICA

Datum objave: 23. rujna 2024.
Kategorija:Naslovnica

U petak 27. rujna 2024. godine naša škola obilježava Sportski dan te tim povodom organizira malonogomentni turnir u školskoj sportskoj dvorani.

Na turniru će se međusobno natjecati razredni odjeli naše škole. Turnir ima humanitarni karakter a sva prikupljena sredstva bit će donirana udruzi Marijini obroci. Marijini obroci osiguravaju školske obroke koja mijenjaju živote djece u nekim od najsiromašnijih zajednica svijeta.

Turnir počinje u 9.00 sati, te će se u prvom dijelu paralelno odigravati na vanjskom terenu i dvorani. Iz svakog razrednog odjela bit će određeno 7 igrača koji će sudjelovati na turniru prema rasporedu koji će biti naknadno objavljen, a ostali učenici dužni su biti na nastavi. Nastava će se održavati prema redovnom rasporedu.

Završnica turnira predviđena je s početkom u 14.10 sati kada su svi nastavnici i učenici pozvani doći u školsku dvoranu te podržati učenike i humanitarni karakter događaja.

Raspored odigravanja nalazi se na poveznici.