Zahvaljujući našim učenicima, 30 djece u Beninu ima osiguran svakodnevni obrok godinu dana

Datum objave: 3. listopada 2024.
Kategorija:Naslovnica

Naši učenici pokazali su veliko srce i ove godine spojivši zabavno s korisnim. Ljubav prema nogometu i želja za pomaganjem onima u potrebi rezultirali su s prikupljenih 660,81 €. Pobjednici malonogometnog turnira su učenici 3.a razreda, koji su time zapravo obranili prošlogodišnju titulu, kada su kao 2.a bili također najbolji.

Zapravo, svi su pobjednici, a s ovakvom akcijom, poslana je dobra poruka i taj novac bit će, preko Udruge Marijini obroci, namijenjen za gladnu djecu u Beninu.

Galeriju fotografija pogledajte na linku.